Hacıhızır Mh, Korniş Cd, NO:49/A İzmit/Kocaeli

Kocaeli Yangın Alarmı

Kocaeli ses sistemleri, cami ve okul ses sistemleri, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri ve elektronik işleri yapıyoruz.

kocaeli yangın alarmı

Çoğu insan; yaşam alanında başına gelebilecek en büyük sıkıntıları saydığında aynı şeyleri duyarız: Hırsızlık ve Yangın. Günümüzde özellikle elektronik cihazların artış göstermesiyle birlikte hem dikkatsizliğe bağlı hem de yüksek voltaja bağlı olmak üzere yangın vakalarıyla karşılaşmaktayız. Kocaeli (İzmit) ve Gebze bölgelerinde hizmet veren firmamız, bu tür sıkıntılarınızı çözebilecek hizmetler sunmaktadır. Kocaeli Yangın Alarmı ve alarm hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Yangınları; doğal ve beşeri yangınlar olmak üzere 2 şekilde ele alabilmekteyiz. Doğal yangınlar, özellikle orman yangınları söz konusu olduğunda maalesef erken uyarı imkanı çok kısıtlıdır ve bu işin muhatabı ilk etapta kamu kuruluşlarıdır. Ev, iş yeri, kamusal alan, AVM, kafe, dükkan ve restorant gibi konumlarda ise basit yangın alarmları iş görür niteliktedir.

Özellikle kurumsal alanlarda, işletmenizin mutfağında çıkabilecek yangınlar geri dönüşü olmayan hasarlar verme potansiyeline sahipken, mutlaka yangın sigortanızın yanında yangın alarmı sistemlerine de göz atmanızı önermekteyiz.

Kocaeli Yangın Alarmı

Değil değerli eşyalarınız, sevdiklerinizin veya kendinizin canının da tehlike altında olduğu yangınlar ve buna benzer afet alarmı çözümleri için Kocaeli’de hizmet vermekte olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bölgemizin en köklü hizmetlerinden birini sunmakla kalmayıp, satış sonrası destek, montaj, tamirat gibi konularda da yardımınıza koşmaktayız.

Yangın alarmlarımız uzaktan kontrol edilebilir, ısıya dayanıklı, gerektiği durumlarda kamu kuruluşları ve afet merkezimizle iletişim kurabilir niteliktedir. Kocaeli Ses & Güvenlik Sistemleri olarak yaşam alanınızın güvenliği için elimizden geleni yapmaktayız. Hiçbir önlem almadan, gönül rahatlığı ile yaşanmayacağının bilincindeyiz. Bu sebepten; hırsız alarmı, yangın alarmı, güvenlik kamerası gibi çözümlerin hepsini siz değerli kullanıcılarımıza takdim etmekteyiz. Üstelik, bunun karşılığında piyasa standartlarına göre gayet uygun bir fiyatlandırma politikası izlemekteyiz.

Bir defa cüzi bir ücret ödeyip, uzun süreler rahatlık ve güven ile yaşamak varken neden kendinizi riske atasınız ki?

Kocaeli alarm sistemleri arayışında olan ve yangın alarmı bunlardan biri olmak üzere; güvenlik sistemleri, güvenlik kamerası, hırsız alarmı hizmetleriyle ilgilenen tüm ziyaretçilerimizi, 7/24 aktif olarak hizmet vermekte olduğumuz İletişim sayfasına davet ediyoruz. Bunun yanında, bizlere sağ alt kısımda bulunan canlı destek bölümünden her an ulaşabileceğinizi ve ücretsiz keşif / montaj ve destek hizmetlerimizden yararlanabileceğinizi bildirmek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir