Hacıhızır Mh, Korniş Cd, NO:49/A İzmit/Kocaeli

Kocaeli Network Sistemleri

Kocaeli ses sistemleri, cami ve okul ses sistemleri, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri ve elektronik işleri yapıyoruz.

Kocaeli Network Sistemleri

Kocaeli (İzmit) Ses & Güvenlik şirketi olarak; teknoloji ve bilimin ilerlemesi ile farklı imkanların giderek daha fazla aynı habitat içerisinde kullanılması gerektiğine inanmaktayız. Kablolu ve kablosuz yerel ağların (LAN ve WLAN) kurgusunun; esneklik, yönetime uygunluk, güvenlik ve kurulum ücretleri göz önünde bulundurularak hayata geçirilmesi gerektiğinin farkındalığı ile çözümler üretmekteyiz. Yüzlerce mutlu müşterimizden gelen bilgi birikimimiz ve alanında uzman takım arkadaşlarımızın ortak çalışmaları kapsamında, en zor projeleri bile en kaliteli hizmeti vererek geride bırakmayı başarabildik. Kocaeli Network Sistemleri dendiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olmanın gururunu yaşamaktayız.

Kocaeli Network Sistemleri

Kocaeli içerisinde LAN ve WLAN ağların kurulumunu, yönetimlerini ve bakımlarını sağlamaktayız.

  • Local Area Network (LAN) sistemlerinin projelendirilmesi ve hayata geçirilmesi
  • Ağ Kablolama, Network kablolarının, prizlerin, kanallarının bağlanması, devre dışı bırakılması
  • Paneller ve kabinler konusunda çözümler
  • Kablolu ve Kablosuz bağlantılar, ağlar ve networkler için çeşitli hizmetler
  • ADSL, VDSL, SuperBox bakım, onarım ve kurulumları.
  • Güvenli internet paketleri ve çözümleri
  • Güvenlik programları (software) ve hizmetleri

konusunda kesintisiz olarak, 7/24 hizmet vermekteyiz. Firmamıza ulaşmak ve Network sistemleri hizmetlerimize göz atmak istiyorsanız bu sayfaya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İzmit Ağ Sistemleri

İzmit içerisinde yukarıdakı hizmetlerimizin yanında alıcı (receiver), gönderici (transmitter) ve iki cihazın da özelliklerini bir arada taşıyan “alıcı-gönderici” cihazlar için de hizmet vermekteyiz. Şirketlerin, kurum ve kuruluşların, bireylerin sahip olabileceği network (ağ) ihtiyaçlarına %100 kapasite ile cevap verebilmekteyiz. Günümüzde artan hızlı internet beklentisi ve güvenli ağ endişesi nedeniyle konu hakkında kaliteli bir firmayla çalışmanızı öğütlemekteyiz.

Kocaeli Network ve Ağ Hizmetlerimiz

Kocaeli iiçerisinde basit bir ev kullanıcısının modem arızasını çözmekten, kurumsal bir şirketin sunucu operasyonlarını yönetmeye kadar pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Network çözümlerimiz, iç mekan kapasitesine ve beklentiye bağlı olarak farklı fiyat politikaları çerçevesinde ücretlendirilmektedir. RF teknolojisi, Kızılötesi teknolojisi, HomeRF teknolojisi, Bluetooth teknolojisi, GSM, GPRS, 3G ve 4.5G gibi teknolojilere oldukça yatkın olan altyapı ekibimiz yanınızda olmak için tek bir telefon uzağınızda konumlanmış durumdadır.

Kocaeli (İzmit) içerisinde ofis interneti, ortak alan interneti, kafe ve bar interneti, mekan interneti, hotspot internet gibi ihtiyaçlarınızı firmamız aracılığıyla çözüme kavuşturmak için bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir