Hacıhızır Mh, Korniş Cd, NO:49/A İzmit/Kocaeli

Kocaeli Hırsız Alarmı

Kocaeli ses sistemleri, cami ve okul ses sistemleri, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri ve elektronik işleri yapıyoruz.

kocaeli hırsız alarmı

Hırsızlık olayları çağımızın en büyük problemlerinden biri olsa da, neredeyse her köşe başında bulunan güvenlik kameraları faktörü sayesinde son yıllarda kolayca çözüme ulaştırılabilmekte. Kocaeli (İzmit) ve Gebze bölgesinde yaşayan kullanıcılarımızın güvenlik sistemleri ve güvenlik kamerası ihtiyaçları göz önüne alındığında, hem güvenlik kamerası hem de Kocaeli hırsız alarmı konularında yıllardır başarıyla hizmet vermekte olan bir firma olduğumuzu söyleyebilmekteyiz.

Hırsız alarm sistemlerinin en önemli faydası, suç işleyecek kişilerin gözlerini korkutmak gibi gözükse de aslında adli makamlarda sağladığı imkanlar ve kolaylıklar bakımından da alarm sistemleri çok önemlidir diyebiliriz. Türk geleneklerinde evden çıkarken lambaları söndürmemek, radyoyu açık bırakmak gibi önlemler alınsa da günümüz dünyasında bunların komik kaldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Hırsızlar; kullanılmayan veya kullanılmadığını düşünen evleri sık sık ziyaret etmektedir. İşe koyulmadan önce yüksek ihtimalle eve giriş çıkış saatlerinizi takip etmekte olduklarından, bu blöfleri yemeyecekleri aşikardır. Günümüzde hırsızlığa karışmış kimselerin ifadeleri incelendiğinde, hedeflerindeki evlerin sokağında rutin olarak gözlem yapıp ev sahiplerinin evde olmadığı anları yakalamaya çalıştığını görmekteyiz.

Ancak hiçbir hırsızın, doğru noktalara koyulmuş güvenlik kameraları ve kesintisiz çalışan hırsız alarmları karşısında pek de şansı yoktur.

Kocaeli Hırsız Alarmı

Kocaeli bölgesi hırsızlık olayları baz alındığında malesef ki Türkiye’de hiç de iç açıcı bir konumda bulunmamaktadır. Kocaeli, 81 il arasında hırsızlık olaylarının görülme sıklığı bakımından 6. sırada bulunmaktadır. Bu yüzden de; sakinlerin mutlaka önlem alması gereken lokasyonlar arasında yer almaktadır.

Kocaeli hırsız alarmı hizmeti alınacaksa, akla gelen en büyük ve köklü firmalardan birisi de şüphesiz ki firmamızdır. Yıllardır onlarca müşteriye, kurumsal alana alarm ve güvenlik kamerası çözümü sunuyoruz. Bu da; güvenlik sistemleri kavramına Kocaeli içerisinde başka bir perspektif kazandırmış olmamızın kesin bir sonucu.

Hırsız alarmı sistemlerimiz nasıl çalışıyor?

3 farklı mini-sistemden oluşan hırsız alarmlarımız evinizin güvenliğini sağlamak için oldukça yeterli konumdadır. İhtiyaç doğrultusunda sisteme entegre edilebilen itfaiye çağrısı, panik durumu gibi özellikler güvenliği had safhada yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Alarmınız şirketimiz tarafından takip ediliyorsa, yaşanan olası bir sorunda veya kriminal vakada önce çağrı merkezimiz; ardından adli birimler olay yerine en kısa zamanda intikal ederek güvenliğinizi sağlayacaktır.

Kocaeli (İzmit) içerisinde;

  • Neutron Alarm
  • Desi Alarm
  • Cenova Alarm

gibi öncü markaların tamir, tadilat, kurulum ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Kocaeli hırsız alarmı fiyatları ve kocaeli hırsız alarmı hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için, deneyimli ekip arkadaşlarımızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir