Hacıhızır Mh, Korniş Cd, NO:49/A İzmit/Kocaeli

Kocaeli Güvenlik Sistemleri

Kocaeli ses sistemleri, cami ve okul ses sistemleri, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri ve elektronik işleri yapıyoruz.

kocaeli güvenlik sistemleri

Günümüzde bir mekanın en önemli ihtiyaçlarından biri “güvenlik” olarak öne çıkmaktadır. Şehirlerde nüfusun artmasıyla birlikte maalesef ki suç oranları da son yıllara göre tavan yapmış vaziyettedir. Kocaeli Ses ve Güvenlik olarak, Kocaeli güvenlik sistemleri ve konuyla alakalı çözümler sağlamaktayız. Firmamızla iletişime geçerek;

 • Kocaeli hırsız alarmı
 • Kocaeli güvenlik kamerası
 • Kocaeli yangın alarmı
 • Kocaeli alarm
 • Kocaeli bebek alarmı

gibi hizmetler alabilirsiniz.

Kocaeli Güvenlik Sistemleri

Siz yaşam alanınızda değilen bile ses ve kayıt alabilen, aldığı kayıtları harici bir USB ya da hafıza kartı içerisinde depolayabilen, yüksek çözünürlük ve uzaktan erişim imkanı sağlayan sistemlerimizle tanıştınız mı? Kocaeli Güvenlik Sistemleri hizmetlerimiz yaşam alanınıza değer katacak. Bakıcı tutmayı düşünen aileler, oturduğu muhitte hırsızlık olayları artan kişiler, büyük firmalar ve fabrikalar gibi pek çok talep odağına çözüm sunmaktayız.

Günümüzde çeşitli güvenlik kamerası ve alarm sistemleri sıklıkla kullanılmaktadır. Bu konuda genellikle bilgi sahibi olan kişi sayısı az olduğundan, satış aşamasında çeşitli suistimaller ile karşılaşılabilmektedir. Firmamız, neye ihtiyacı olduğunu belirten ancak teknik bilgisi kısıtlı müşteriler için ücretsiz keşif ve satış öncesi / sonrası destek hizmeti vererek bu sorunları ortadan kaldırır niteliktedir. Sektörün önemli firmalarından Desi, Neutron ve Cenova’nın Kocaeli Güvenlik Kameraları ve Kocaeli Alarm kollarında sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Farklı bir markanın farklı bir ürün grubuna ihtiyacınız olması halinde de size destek olmak için hazır durumda olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Kamera sistemlerimiz oldukça akıllı ve teknolojiktir. Başında durmanız gerekmez, geçmiş tarihli kayıtları her an kayıtlardan takip edebilir ve sorun çıktığında adli kurumlara geçerli bir kanıt eşliğinde gidebilirsiniz. Kötü durumların sizlerin de başına gelebileceğini unutmayın. Firmamızın görüşü şudur: Önceden alınmamış önlemlerin her biri ihmaldir. Hangi çözüme ihtiyacınız olduğunu tespit ettiğinizde, sizleri; bize 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızda veya satış ofisimizde ağırlamak isteriz.

Neden İzmit Güvenlik ve Alarm Sistemleri?

Daha önceden arabanıza, evinize ya da önemli varlıklarınız adına mutlaka sigorta ve kasko yaptırmışsınızdır. Günümüzde seyahat çözümleri bile sigortalanabilmektedir. Sigorta şirketleriyle sağlık sigortası, hayat sigortası gibi anlaşmalar yapıldığını da sık sık duymaktayız. Böyle bir ortamda “güvenlik” faktörünün önemi ve konumu tartışılmaz niteliktedir. Kendimizi ve sahip olduklarımızı bu denli önemserken, neden çeşitli riskler için de önlem almıyoruz. Sizleri, uygun maliyetlerle güvenlik kapsam ve ağınızı geliştirmeye davet ediyoruz.

 • Kocaeli hırsız alarmı
 • Kocaeli yangın alarmı
 • Kocaeli gaz kaçağı alarmı
 • Kocaeli sel alarmı
 • Kocaeli bakıcı alarmı
 • Kocaeli güvenlik kamerası
 • Kocaeli güvenlik alarmı

gibi hizmetlerimizden yararlanarak, Kocaeli AHD kamera sistemleri, Kocaeli alarm sistemleri hizmetlerimiz ile gündelik hayatınızda “güven” faktörüne verdiğiniz önemi arttırabilir, iş yeriniz veya eviniz için çok daha rahat hissedebilirsiniz. Firmamız; İzmit ve Gebze konumlarında da hizmet verebilmektedir. Kocaeli Güvenlik Sistemleri çözümleri için bizimle iletişime geçin, size sadece huzur içerisinde yaşamak kalsın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir