Hacıhızır Mh, Korniş Cd, NO:49/A İzmit/Kocaeli

Kocaeli Alarm

Kocaeli ses sistemleri, cami ve okul ses sistemleri, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri ve elektronik işleri yapıyoruz.

Kocaeli (İzmit) bölgesinde yaşayan değerli müşterilerimiz için yıllardır alarm hizmetleri vermekteyiz. Evinizin, iş yerinizin ve yaşam alanınızın güveliğini sağlamak için Kocaeli Alarm şirketi olarak yanınızdayız. Sağladığımız yangın alarmı, hırsız alarmı, bebek ve bakıcı alarmı, afet alarmı gibi imkanlarla yaşam alanlarınızın güvenliğini en üst seviyeye çıkarmaktayız. Kocaeli Güvenlik Sistemleri alanında sahip olduğumuz derin know-how ve tecrübe, her yeni çalışmaya sizin memnuniyetinizle imzamızı atmamıza yardım etmektedir.

Kocaeli Alarm Sistemi

Ülkemizde malesef soygun ve haneye tecavüz olayları görülmektedir. Bu konuda şaka olmayacağından, en uygun güvenlik çözümlerini yeterli bir alarm sistemiyle destekleyerek korunaklı bir alan yaratmak gerekmektedir. Güvenlik kameralarıyla senkronize çalışabilen alarm sistemi çözümlerimiz Kocaeli bölgesinde güvenli, mutlu ve huzurlu ortamlar yaratmanıza yardımcı olmaktadır.

Gerekli durumlarda kamu ve güvenlik kuruluşlarını bilgilendirerek tehlike anında en kısa zamanda çözüm üretilebilmesine olanak sağlayan Kocaeli Alarm sistemleri tarafımızdan imal edilir, ücretsiz olarak montajı yapılır. Hırsızlık olaylarının sık sık yaşandığı ülkemizde, işinizi şansa bırakmamanız adına (özellikle kötü nam salmış muhitlerde) ihtiyaca yönelik bir alarm sistemi, güvenlik kamerası ve yan enstrümanların kullanımı ile İzmit ilinde güvenliğinizi sağlamanızı önermekteyiz.

Kocaeli Hırsız Alarmı

Yangın, afet gibi alarm hizmetlerimizin yanında; hırsız alarmı hizmeti de verdiğimizi önceki paragrafta açıklamıştık. Bu gibi alarm hizmetlerinin daha efektif ve profesyonel amaçlara hizmet edebilmesi için mutlaka Kocaeli Güvenlik Kamera sistemi ile desteklenmesi gerektiğinin arkasındayız. Alarmın çalmasına sebep olan unsurun güvenlik kameralarına da takılacak olması hem adli süreci hızlandıracak; hem de yüksek bir caydırıcı etki uyandırarak kriminal olayların engellenmesine yardımcı olacaktır.

Kocaeli Neutron, Desi ve Cenova alarm konularında yıllardır en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Sadece kriminal olaylar değil, gaz kaçağı alarmı gibi hizmetlerle de Kocaeli içerisinde hizmet vermekteyiz. Panik butonu, yangın dedektörü, gaz dedektörü gibi gerek kurumsal gerek ev ortamına yarar sağlayabilen çözümler üretebilmekteyiz. İhtiyaçlarınıza uygun olacak biçimde kurulumunu yapabileceğimiz Kablolu ve Kablosuz İzmit alarm sistemleri ile aklınızın evinizde/işinizde kalmasına mani olarak hayatınıza güvenlik ve kalite kavramlarını kazandıracağız. Kocaeli akıllı ev sistemi (uzaktan yönetilebilir) sahibi olma ve evinizi güvenli bir kaleye dönüştürme imkanını sizlere sunmaktayız.

Sağladığımız tüm alarm hizmetleri, uzaktan (mobil olarak) izlenebilmekte ve takip edilebilmektedir.

Kocaeli (İzmit), Gebze bölgesinde; evinizde / iş yerinizde nasıl bir alarm sistemine ihtiyaç duyabileceğinizi merak ediyor, ücretsiz keşif ve destek hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bu linke tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 destek vermeye hazır ekibimiz, sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir