Hacıhızır Mh, Korniş Cd, NO:49/A İzmit/Kocaeli

Kocaeli Akıllı Ev Çözümleri

Kocaeli ses sistemleri, cami ve okul ses sistemleri, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri ve elektronik işleri yapıyoruz.

kocaeli akıllı ev sistemleri

İzmit, Gebze ve Kocaeli akıllı ev çözümleri hakkında hizmetlerimizi anlatmadan önce, akıllı ev konseptine şöyle bir göz atmamız gerekirse söyleyebiliriz ki akıllı evler ilk olarak 1980’li yılların başlarında ABD’de doğmuştur. Bu yeni tasarıma göre akıllı binalar; gerek ev içinde gerek ev dışındaki koşulların algılanması, tüketilecek olan enerjinin en aza indirilmesiyle yüksek verimlilik sağlanmasın sağlar. Ayrıca rahat ve güvenli bir ortamın oluşturulmasına ve binadaki nesnelerin ve aygıtların ev sahipleriyle kullanımı kolay araçlar yardımıyla etkileşiminin sağlanmasına yardım eder.

Akıllı ev çözümleri nasıl katkı sağlar?

  • Kocaeli Akıllı ev çözümleri her konuda bu teknolojiyi kullanan kişilerin konforu ve güvenliği için çalışır. Çünkü akıllı ev konseptinin ortaya çıkış noktası konfor ve güvenliktir.
  • Elektrik kullanımının azaltılması,
  • Bina güvenliğinin yangın,hırsız vb alarm sistemleriyle en üst seviyeye çıkarılması,
  • Aydınlatma için akıllı veya ayarlanabilir sensörler,

Uzak noktalardan yani evin dışındayken evde olan biteni takip ve kontrol edilebilen araçlar vaad etmektedir.

Kocaeli Akıllı Ev Çözümleri

Özetleyecek olursak, Kocaeli akıllı ev ve Kocaeli akıllı bina teknolojisi doğal olarak birçok bileşenden meydana gelmektedir. Günümüzde uzaktan erişimle klima, panjur, kombi gibi çeşitli aygıtların açılıp kapatılabildiği evler için de “akıllı ev” deniliyor. Ancak akıllı ev teknolojisinin bunlarla sınırlı olmadığı bilinmektedir. “Akıllı ev” denince, bilgisayar ve teknoloji ile donatılmış, kullanıcının konforunu ve güvenliğini sağlarken tasarruf etmesini de sağlayan bir yapı akla gelmelidir. Yani akıllı ev çözümleri esasında uzaktan klimayı açıp kapatabilmekle sınırlı değildir. Yangın söndürme sistemi , duman alarmı, fotoselli aydınlatmalar, su baskını için sensörler , sıcaklık ayarlarının uzaktan yapılabilmesi gibi özellikler de sunulmaktadır. Ayrıca kameraların ev genelinde var olması ve bu kameraların uzaktan izlenebilmesi, hırsız alarmı ve bu hırsız alarmının olası bir tehlike anında kayıtlı kişilere bildirilmesi gibi bir çok nokta akıllı ev çözümlerinin içinde yer edinmektedir. Kocaeli akıllı ev çözümleri noktasında evin yapısı ve kişilerin isteği doğrultusunda tüm bunlardan faydalanarak kullanıcıları için üst düzey konfor ve maksimum güvenlik sağlamayı hedeflemektedir.

Siz de binanızda ya da evinizde firmamızın sunduğu akıllı ev hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen bu linke tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir